Eco Touch – pielęgnacja skóry oraz właściwości wirusobójcze

Alkohol ma bardzo dobre właściwości grzybobójcze. Niestety ma również bardzo szkodliwy wpływ na skórę dłoni. Często używany, doprowadza do jej wysuszenia i podrażnienia. Konieczne zatem staje się jej dodatkowe nawilżanie kremami. Można tego uniknąć, starannie wybierając płyny wirusbójcze. Zamiast tych na bazie alkoholu, powinniśmy korzystać z jeszcze skuteczniejszych i przyjaźniejszych dla naszej skóry z aktywnym nano złotem i nano srebrem. Nanokoloidalne metale szlachetne są niezwykle skuteczne w zwalczaniu mikroorganizmów. Ich działanie polega na wchodzeniu w reakcje chemiczne z komórkami białowymi, przenikaniu do ich środka i niszczeniu kodu DNA i RNA. Metoda jest niezwykle skuteczna w swojej prostocie, a jednocześnie przyjazna dla środowiska i zdrowia człowieka. Nano srebro nie wysusza skóry i nie podrażnia. Wręcz odwrotnie, zapewnia jej doskonałą pielęgnację. Na powierzchni skóry tworzona jest niewidoczna warstwa aktywna. Zbudowana jest z nano cząsteczek, które mają świetną przyczepność. Kiedy jakakolwiek komórka białkowe zetknie się z nią, niezależnie czy będą to wirusy, bakterie czy grzyby, zostanie bardzo szybko zniszczona. Twoja skóra otrzymuje najlepszą możliwą ochronę, która będzie trwała długi czas. Dezynfekcja preparatami na bazie nanokoloidalnego złota i srebra jest jedną z najskuteczniejszych na rynku. Taka ochrona mikrobiologiczna znajduje zastosowanie np. w szpitalach i nie tylko.

Płyn do dezynfekcji powierzchni SMKA

Na twoich barkach spoczywa ochrona mikrobiologiczna w firmie, domu lub samochodach? Nie wiesz jak ją zapewnić? Z pomocą przychodzi ci wirusbójcze zamgławianie na zimno.

Komu powinno zależeć na tym, aby dezynfekcja była wykonywana dokładnie i starannie? Praktycznie każdemu z nas. Od tego zależy bowiem nasze zdrowie. Jakimi metodami dezynfekcja powinna być wykonywana? Naszym zdaniem najlepiej sprawdza się zamgławianie na zimno metodą ULV. Wykorzystuje ono specjalny generator, który po uruchomieniu zamienia wodę w mgłę. Wykorzystując bakteriobójcze i wirusbójcze płyny do dezynfekcji SKMA i rozcieńczając je w  wodzie destylowanej, tworzona jest skuteczna w walce z patogenami mgła. Jej nano cząsteczki osiadają na wszystkich powierzchniach – poziomych i pionowych. Obecne w nich nano złoto i nano srebro sprawia, że wszystkie występujące na nich formy mikrobiologiczne zostają unieszkodliwione. Jak to jest możliwe że naturalne metale zwalczają tak groźne wirusy, bakterie i grzyby? Na to pytanie odpowiedzieć potrafi tylko matka natura. To ona stworzyła złoto i srebro, które w starciu z patogenami nie ma sobie równych. Niejonowe nanocząsteczki metali szlachetnych bez trudu przenikają do wnętrza komórek. To w nich znajduje się kod DNA / RNA, który po połączeniu się z ludzkim genomem, powoduje jego modyfikacje. W ten właśnie sposób powstają infekcje i choroby. Nanokoloidalne srebro i złoto nie dopuszcza do ich powstawania, w zarodku niszcząc wszystkie groźne patogeny, wirusy, grzyby i bakterie. Jednocześnie jest bardzo bezpieczny dla skóry, zdrowia i środowiska naturalnego.