System EGP®
tworzony od wielu lat z pasją do Nanotechnologii.

Najważniejsze jest to czego nie widać

EGP System® od wielu lat wprowadza na rynek produkty oparte na nanotechnologii – pasja i biznes. Propagowanie metod, usług i produktów zapewniających poprawę jakości życia i ochrony zdrowia. Łączymy od lat nowoczesne technologie – nanotechnologia w życiu codziennym:
1. profesjonalne preparaty nanotechnologiczne – złoto, srebro, platyna i miedź.
2. Profesjonalne usługi i urządzenia
3. Profesjonalne i skuteczne metody łączenia produktów i usług

Nasze produkty EGP System® od wielu lat charakteryzują się szerokim zastosowaniem i skutecznością działania – zdrowie, piękno, ochrona.

Kilka lat temu wprowadziliśmy na rynek profesjonalną dezynfekcję, obecnie jesteśmy liderami w Polsce usług profesjonalnej dezynfekcji płynem bez alkoholu.

Co to jest dezynfekcja? Jest to zwalczanie wszelkiego rodzaju drobnoustrojów, mikroorganizmów i patogenów, odpowiedzialnych za wywoływanie groźnych dla zdrowia i życia chorób. Jednym z takich wyjątkowo groźnych patogenów jest SARS CoV-2. Koronawirus jest dziś postrachem szczególnie osób dorosłych i starszych. Jednak może być również śmiertelnie groźny dla osób młodych. Wywołuje niebezpieczne powikłania zdrowotne, które mogą doprowadzić do śmierci. Jak temu zapobiegać? Wystarczy dezynfekcja. Należy jednak umiejętnie wybrać metodę oraz środki, z pomocą których będzie wykonana. Najlepszym wyborem wydaje się aktywna dezynfekcja z użyciem niejonowego złota lub srebra. Nano preparaty z cząsteczkami metali szlachetnych nie tylko eliminują komórki już istniejące na powierzchniach, ale również chronią przed namnażaniem się nowych. Wirusobójcze środki na bazie nano złota i nano srebra pozwalają wytworzyć aktywną warstwę, która będzie wchodzić w kontakt z groźnymi komórkami i neutralizować je od środka. Nano cząsteczki zmieniają kod DNA i RNA, dzięki czemu wirusy, bakterie lub grzyby przestają być aktywne. Kiedy już się tak dzieje, nie stwarzają również zagrożenia dla nas samych. Aby taka ochrona mikrobiologiczna przynosiła najlepsze rezultaty, zaleca się tzw. zamgławianie na zimno. W tej metodzie wykorzystywany jest specjalny generator ULV, zasilany elektrycznie i tworzący specjalną mgiełkę.

Profesjonaliści korzystają z profesjonalnej dezynfekcji