Maksymalna ochrona przed wirusami, bakteriami i grzybami jest możliwa do osiągnięcia.

Wystarczy wybrać odpowiedni preparat na bazie nanotechnologii i cząsteczek metali szlachetnych. Takim właśnie środkiem jest preparat biobójczy Eco Touch. Występuje on w dwóch wersjach – jako złoto i srebro koloidalne. Produkty te, oprócz swoich znakomitych właściwości pielęgnacyjnych i odżywczych, zapewniają również maksymalna ochronę przeciwwirusową.

Jak działa ochrona mikrobiologiczna z użyciem nanotechnologii i złota koloidalnego? Środek dezynfekcyjny Eco Touch przeznaczony jest do pielęgnacji i dezynfekcji dłoni. Nakłada się go bezpośrednio na skórę rąk, przy pomocy opakowania z atomizerem. Następnie wciera się dokładnie środek w skórę. Na jej powierzchni powstaje trwała, niewidoczna dla oczu warstwa aktywna. Wykazuje ona właściwości przeciwirusowe. Oznacza to że eliminuje nie tylko bakterie i grzyby, ale również groźne wirusy, w tym również koronawirusa.

Wirusbójcze środki do dezynfekcji są dziś jednymi z najbardziej pożądanych i wymaganych środków ochrony osobistej. Zapewnia maksymalną i długotrwałą ochronę przed wirusami, które mogą nas atakować w miejscu pracy, szkole, domu oraz przestrzeni publicznej. Ponadto środki dezynfekcyjne zawierające złoto i srebro koloidalne mogą być z powodzeniem stosowane do dezynfekcji innych przedmiotów, jak maseczki, rękawice, skafandry oraz przyłbice. Działają w taki sam sposób jak nakładane na skórze. Tworzą na powierzchni przedmiotu, na który zostaną naniesione aktywną warstwę biobójczą. Posiada ona zdolność do zwalczania ponad 650 różnych patogenów.